Radiolance — перша в Україні професійна платформа для взаємодії з лікарями-радіологами

Radiolance — перша в Україні професійна платформа для взаємодії з лікарями-радіологами

Сучасна візуалізація з використанням променевих методів обстеження стала золотим стандартом в наданні медичної допомоги. Своєчасна постановка клінічного діагнозу та проведене ефективне лікування дають не тільки значний соціальний ефект, а й високі економічні результати медичної допомоги.

Постійне зростання потреби в діагностиці з використанням променевих методів обстеження (КТ, МРТ, рентгенівських знімків, мамограм) і впровадження сучасних технологій обумовлює гостру потребу в кваліфікованих лікарях-радіологах. Однак, в Україні наявний дефіцит лікарського персоналу, його нерівномірне територіальне розподілення в медичних закладах держави, особливо у віддалених населених пунктах.

Окрім того, через брак лікарів-радіологів маємо неефективне використання кадрових ресурсів системи охорони здоров’я та нераціональне робоче навантаження. Це в свою чергу є наслідком недотримання пацієнтами алгоритму переадресації між різними рівнями медичної допомоги та значних затрат часу при наданні швидкої та невідкладної медичної допомоги, особливо хворим з порушенням мозкового кровообігу і серцево-судинними захворюваннями.

Radiolance — це платформа для взаємодії з лікарями-радіологами, що спрощує пошук фахівців для професійного аналізу й опису результатів магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії, рентгенівських знімків і мамографічних досліджень.

Переваги:

  • Дистанційний доступ до більшої кількості цікавих клінічних випадків.
  • Поглиблення експертизи лікарів.
  • Контроль завантаженості на робочому місці та раціональний розподіл вільного часу.
  • Безпечне зберігання і зручний доступ до медичних файлів у захищеному хмарному сховищі.
  • Швидкий доступ до “другої думки” лікарів-радіологів.
  • Зручний сучасний  формат: доступ до заявок через мобільний додаток.
  • Офіційність і законність робіт та всіх виплат, згідно з податковим законодавством.
  • Додаткове джерело офіційних доходів.

Завантажуйте мобільний додаток Radilonce у зручному форматі!
Доступний для Android та iOS.